آموزشگاه تعمیرات موبایل

برای آموزش تعمیرات تلفن همراه به کجا مراجعه نماییم؟

حال این سوال مطرح است که هر روز که بازار تعمیرات موبایل و خدمات پس از فروش تلفن همراه ( موبایل ) گسترده تر می شود و میزان علاقمندان به ورود به این حرفه و صنف افزایش روزافزونی می یابد برای آموزش و یادگیری این حرفه به کجا مراجعه نماییم و مراکز مورد وثوق در این زمینه از چه ویژگی هایی بایستی برخوردار باشند؟ بابت رسیدن به این جواب پای صحبت های آقای مهندس علیرضا صمیمی که از پیشکسوتان این صنف می باشند و هم اکنون عضو هیات مدیره اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی شهر تهران که مرجع اصلی صدور مجوز تعمیرات و خدمات پس از فروش تلفن همراه هستند و نیز موسس و بنیانگذار مجموعه تخصصی کیمیا می باشند می نشینیم :

همانطور که مستحضر هستید بازار تعمیرات و خدمات پس از فروش تلفن همراه با رشد قابل توجهی مواجه شده است و همینطور تعداد علاقمندان به یادگیری این حرفه در جهت ورود به این صنف افزایش یافته است. در راستای این امر مجموعه تخصصی کیمیا با بهره گیری از اساتید بنام و پیشکسوت در این حرفه همانند آقای مهندس سید امین احمدی و تیم حرفه ای ایشان که از کارشناسان رسمی اتحادیه ، فنی و حرفه ای , طراح سوالات آزمون تعیین سطح و برترین تعمیرکاران سامسونگ در ایران و داور مسابقات بین المللی , مدرس مرکز تربیت مربی کرج و اتحادیه می باشند، در جهت برگزاری دوره های تخصصی و حرفه ای در زمینه سخت افزار و نرم افزار اقدام نموده است. علاقمندان به این حرفه با صرف وقت مناسب و کمترین هزینه و دریافت بهترین اطلاعات علمی و عملی و آموزش در این زمینه پس از طی دوره 2 ماهه قابلیت ورود به بازار کار با بهترین کیفیت را دارند.

رزومه کاری درخشان مجموعه کیمیا با وجود تعمیرکاران حرفه ای در بازار کار که در این مجموعه و تحت نظارت اینجانب و سایر همکارانم دوره دیده اند کارنامه ای مورد قبول در جهت برگزاری دوره های آموزشی در سطح فوق حرفه ای می باشد به طوری که اینجاب از بدو ورود به این حرفه از سال 1376 پس از فارق التحصیلی از دانشگاه و گذراندن دوره تخصصی در شرکت مخابرات ایران و ورود به دوره آزمون های مربیگری تعمیرات تلفن همراه و دریافت مدارک مربیگری و مدیریت آموزش در زمینه موبایل تا کنون با تدریس در آموزشگاه های برتر شهر تهران و مراکز آموزش مربیان فنی و حرفه ای، برگزاری دوره های المپیاد آلمان و کارآموزان خارجی در ایران افتخار دارم تعداد زیادی کارآموز و تعمیرکار حرفه ای را به این جامعه صنفی بزرگ آشنا نموده و هم اکنون نیز در رده برترین تعمیرکاران این صنف مشغول به فعالیت هستند.

توصیه اینجانب به همه علاقمندان به آموزش و فعالیت در این عرصه این است که با مراجعه به مراکزی که بصورت کاملا عملی اقدام به آموزش می نمایند و بعد از آموزش نیز پاسخگو هستند مراجعه نموده و از پرداخت هزینه های گزاف و نامعقول در این مورد خودداری نمایند. پیش از ورود به هرگونه مجموعه آموزشی و ثبت نام ابتدا در مورد اساتید طرح درس ، 100% عملی بودن کلاس ها، هزینه دوره، ساپورت بعد از دوره، تحقیقات لازم را بفرمایید. در ادامه کلیه رزومه تدریس اینجانب و اساتید مجموعه نیز ارائه می گردد.

تعمیرات سخت افزار موبایل

تعمیرات سخت افزار موبایل

تعمیرات سخت افزاری انواع گوشی موبایل و تبلت در واحد تعمیرات کیمیا تیم

تعمیرات نرم افزار موبایل

تعمیرات نرم افزار موبایل

تعمیرات نرم افزاری انواع گوشی موبایل و تبلت در واحد تعمیرات کیمیا تیم

نقشه های تعمیراتی

نقشه های تعمیراتی

نقشه های تعمیراتی انواع گوشی های موبایل و تبلت

تعمیرات فلت و گلس

تعمیرات فلت و گلس

تعمیرات فلت و گلس انواع گوشی موبایل و تبلت در واحد تعمیرات کیمیا تیم

© 2020 kimia team. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.